PRØV GRATIS!
MENY
Book en demo
PRØV GRATIS!
Happy GetAccepters at the inbound18 event

Vi er ikke som de andre

- og stolte af det!

Læs med her og lær GetAccept bedre at kende

Kontakt os!

This is how the story goes...

Okay, måske ikke hele historien, men noget af den...

GetAccepts founders talking
Sommer 2015

A star is born

Fire kloge hoveder slog sig sammen - og en brillant idé ser dagens lys

November 2015

Den store flytning

Acceleratorprogrammet Y Combinator får øje på gutterne. Hus og hjem pakkes ned og nu flytter GetAccept-grundlæggerne til San Fransisco - med et tydeligt mål i sigte (psst, følg rejsen i miniserien Inside Silicon Valley!)

GetAccepts first office
Januar 2016

Det første kontor

Det første kontor slår dørene op. Og trods den trængte plads er gutterne klar til Silicon Valley.

The GetAccept founders in their famous suits
Februar 2016

Den første store kunde

Det hårde arbejde betaler sig, og i begyndelsen af 2016 bydes den første entreprisekunde velkommen i GetAccepts fortryllende univers.

The GetAccept tool on a desktop
April 2016

Engle og venturekapital

Acceleratorprogrammet er overstået, og GetAccept bakkes nu op af prestigefyldte forretningsengle og venturekapital.

GetAccepts first office in Malmö, Sweden
December 2016

Den store dag

Udvidelsen og målet om at overtage hele verden (nåja, næsten i hvert fald) begynder, og nu er GetAccept også bosat i Nordeuropa.

GetAccepter demonstrating the tool
Januar 2017

Total integration

Nu er GetAccept fuldt integreret i alle CRM-systemer og der er fart på som aldrig før.

Happy GetAccepters at the beach
Januar 2019

Endnu mere udvidelse

Yderligere to kontorer åbner i Europa og endnu flere superhelte ansættes. Hovedkontoret i Malmø var trængt allerede inden vi flyttede ind i de nye lokaler.

In Data we believe

Eftersom vi er et datadrevet, dataelskende foretagende, så kan vi med sikkerhed sige at data aldrig lyver. Du kan jo selv tjekke det ud!

100+

Videoer og chatbeskeder hver dag

10000+

Kig forbi og få tanket op på vores uendeligt gode kaffe

50+

Lande som vi har kunder i

Her finder du vores superhelte

Fra sælgere til grundlæggere; vi har alle det samme mål, den samme fremtid og den samme tanke, når vi vågner op: Er det her for godt til at være sandt, eller er det i virkeligheden en kult? Du kan jo selv finde ud af det - vi er altid klar på både offline og online kaffe!

pax-business-card
Philip Axtelius
CUSTOMER ENGAGEMENT MANAGER, MALMØ

Philip kan du fange på    philip.axtelius@emailprotect

 

sde-business-card
Senaide Dervishaj
SUPPORT & FINANCE, MALMØ 

Senaide kan du fange på   senaide.dervishaj@emailprotect

 

ssm-business-card
Samir Smajic
CEO and co-founder 

Samir kan du fange på  samir.smajic@emailprotect

 

wer-business-card
Wilma Eriksson
PARTNER MANAGER, STOCKHOLM 

Wilma kan du fange på  wilma.eriksson@emailprotect

 

dwi-business-card
Dailius Wilson
CREATIVE, USA

Dailius kan du fange på dailius.wilson@emailprotect

 

ver-business-card
Veronica Ermanbriks
Marketing manager 

Veronica kan du fange på  veronica.ermanbriks@emailprotect

 

msi-business-card
Madison Simon
SALES DEVELOPMENT REPRESENTATIVE, USA

Madison kan du fange på madison.simon@emailprotect

 

eho-business-card
Erik Holmen
SALES DIRECTOR, NORGE

Erik kan du fange på erik.holmen@getaccept.com

 

asi-business-card
Alan Sincich
CUSTOMER SUCCESS MANAGER, USA

Alan kan du fange på alan.sincich@emailprotect

 

bpe-business-card
Benjamin Perrau
SALES DIRECTOR, FRANCE

Benjamin kan du fange på benjamin.perrau@emailprotect

 

business card se
Sophia Engelsson
CUSTOMER SUCCESS MANAGER, MALMØ

Sophia kan du fange på sophia.engelsson@emailprotect

 

du-fragetecken
Dig?
Bliv vores nye kollega

Vi er altid på udkig efter nye superhelte. Hvis det er dig, vi har ventet på, så hører vi gerne fra dig.

Ledige stillinger

vda-business-card
Viktoria Dahlgren
DIGITAL MARKETER, MALMØ

Viktoria kan du fange på viktoria.dahlgren@emailprotect

 

business card lla
Lovisa Larsson
MARKETING & EVENT COORDINATOR, MALMØ

Lovisa kan du fange på lovisa.larsson@getaccept.com

 

Jonatan visitkort
Jonatan Tegen
FULL STACK DEVELOPER, MALMØ

Jonatan kan du fange på jonatan.tegen@emailprotect 

tpa-business-card
Therése Pauldén
BUSINESS DEVELOPMENT REPRESENTATIVE,  MALMØ

Therése kan du fange på therese.paulden@emailprotect 

mth-business-card
Mathias Thulin
co-founder

Mathias kan du fange på mathias.thulin@emailprotect

 

klj-business-card
Kristin Ljung
SALES DEVELOPMENT REPRESENTATIVE, STOCKHOLM

Kristin kan du fange på kristin.ljung@emailprotect

 

ahe-business-card
Andreas Helgegren
vp of engineering

Andreas kan du fange på andreas.helgegren@emailprotect 

ksu-business-card
Klas Sundberg
CUSTOMER SUCCESS MANAGER, STOCKHOLM

Klas kan du fange på klas.sundberg@emailprotect 

slu-business-card
Stephanie Lundblad
OFFICE & CULTURE HERO, MALMØ

Stephanie kan du fange på stephanie.lundblad@emailprotect 

aas-business-card
Andreas Åström
FULL STACK DEVELOPER, MALMØ

Andreas kan du fange på andreas.astrom@emailprotect

 

cca-business-card
Carl Carell
co-founder

Carl kan du fange på   carl.carell@emailprotect 

lwe-business-card
Linea Westbergen
WEB ANALYTIKER, MALMØ
Linea når du på linea.westbergen@getaccept.com 
ama-business-card
Anna Malmgren
SALES MANAGER, STOCKHOLM

Anna kan du fange på anna.malmgren@emailprotect

 

dgu-business-card
Daniel Bromert Gustafsson
ACCOUNT EXECUTIVE, STOCKHOLM

Daniel kan du fange på daniel.gustafsson@emailprotect

 

business card hma
Hanna Malmsten
HR BUSINESS PARTNER, MALMØ

Hanna kan du fange på hanna.malmsten@getaccept.com

ani-business-card
Anton Niklasson
ACCOUNT EXECUTIVE, MALMØ

Anton kan du fange på anton.niklasson@emailprotect 

aho-business-card-
Anders Holmberg
chief sales officer

Anders kan du fange på anders.holmberg@emailprotect

 

jan-business-card
Johan Andersson
ACCOUNT EXECUTIVE, MALMØ

Johan kan du fange på johan.andersson@emailprotect

 

fla-businesscard-1
Fredric Larsén
Enterprise Account Executive, MALMØ

Fredric kan du fange på fredric.larsen@emailprotect 

sbo-business-card
Steve Boij
KEY CUSTOMER DEVELOPER, MALMØ

Steve kan du fange på steve.boij@@emailprotect 

nho-business-card
Natalie Höglund
ENTERPRISE BUSINESS DEVELOPER, STOCKHOLM

Natalie kan du fange på natalie.hoglund@emailprotect

 

any business card
Alfred Nyberg
ENTERPRISE BUSINESS DEVELOPER,  MALMØ

Alfred kan du fange på alfred.nyberg@emailprotect

 

epe businesscard
Erik Persson
SALES MANAGER, MALMØ

Erik kan du fange på erik.persson@emailprotect

 

aw-business-card
Adam Wenhov
SALES OPERATIONS MANAGER, MALMØ

Adam kan du fange på adam.wenhov@emailprotect 

pre business card
Pradeep Koditchuwakku
DEVELOPMENT OPERATIONS, MALMØ
Pradeep kan du fange på pradeep@getaccept.com 
dyl businesscard
Dylan Le Goff
Sales development Representative, France
Dylan kan du fange på dylan.legoff@getaccept.com 
son business card
Sondre Kristoffersen
Sales development reprepsentative, Norge
Sondre fanger du på sondre.kristoffersen@getaccept.com
ILI-businesscard-1
Isabelle Lindahl
ACCOUNT EXECUTIVE, STOCKHOLM
Isabelle fanger du på isabelle.lindahl@getaccept.com 
csn business card
Christian Skov Nielsen
ENTERPRISE ACCOUNT EXECUTIVE, DANMARK
Christian fanger du på christian.skovnielsen@getaccept.com 
mvi business card
Mattias Vig
RETENTION OPERATION MANAGER, MALMØ
Mattias fanger du på mattias.vig@getaccept.com 
ale business card
Anders Lehnsted
Sales development representative, Danmark
Anders fanger du på anders.lehnsted@getaccept.com 
ifr business card
Ida Frydenlund
Customer Success Manager, Norge
Ida fanger du på ida.frydenlund@getaccept.com 
phr business card
Peter Haar Rasmussen
SALES DIRECTOR, DANMARK
Peter fanger du på peter.ramussen@getaccept.com 
business card jel
Jonas Elmqvist
REGIONAL SALES DIRECTOR, STOCKHOLM
Jonas fanger du på jonas.elmqvist@getaccept.com
jbl
Jonas Blanck
Co-founder
ckv business card
Christoffer Kvarnmark
BUSINESS DEVELOPMENT REPRESENTATIVE, MALMØ
Christoffer fanger du på christoffer.kvarnmark@getaccept.com 
business card mlj
Mikkel Lycke Jensen
BUSINESS DEVELOPMENT REPRESENTATIVE, DANMARK
Mikkel fanger du på mikkel.jensen@getaccept.com
jso business card
Joakim Sörensen
FRONT-END DEVELOPER, MALMØ
Joakim fanger du på joakim.sorensen@getaccept.com 
ahj business card
Adam Hjort
HEAD OF PRODUCT, MALMØ
Adam fanger du på adam.hjort@getaccept.com 
business card fst
Felix Stefansson
ACCOUNT EXECUTIVE, STOCKHOLM

Felix fanger du på felix.stefansson@getaccept.com

visitkort-madeleine-2
Madeline Leuby
ENTERPRISE ACCOUNT EXECUTIVE, NORGE
Madeline fanger du på madeline.leuby@getaccept.com 
vka business card22
Veton Kastrati
Account Executive, Norge
Veton fanger du på veton.kastrati@getaccept.com 
afr business card
Andreas Friis
Customer Success Manager, Danmark
Andreas fanger du på andreas.friis@getaccept.com 
jkr business card
Johan Krantz
CHIEF OPERATING OFFICER, MALMØ
Johan fanger du på johan.krantz@getaccept.com 
mpe business card
Mette Pedersen
Business development representative, Danmark
Mette kan du fange på mette.pedersen@getaccept.com
business card ipy
Isabell Pynnönen
UI/UX DESIGNER, MALMØ
Isabell kan du fange på isabell.pynnonen@getaccept.com
aca business card
Alejandro Garcia
FRONT-END DEVELOPER, MALMØ
Alejandro kan du fange på alejandro.garcia@getaccept.com 
business card mol
Morten Olsesen
ACCOUNT EXECUTIVE, DANMARK

Morten fanger du på morten.olesen@getaccept.com

pre business card
Pradeep Koditchuwakku
DEVELOPMENT OPERATIONS, MALMØ
Pradeep kan du fange på pradeep@getaccept.com 
dyl businesscard
Dylan Le Goff
Sales development Representative, France
Dylan kan du fange på dylan.legoff@getaccept.com 
son business card
Sondre Kristoffersen
Sales development reprepsentative, Norge
Sondre fanger du på sondre.kristoffersen@getaccept.com
ili businesscard
Isabelle Lindahl
ACCOUNT EXECUTIVE, STOCKHOLM
Isabelle fanger du på isabelle.lindahl@getaccept.com 
sfr business card
Sofie Löwengren
CUSTOMER SUCCESS MANAGER, FRANCE
Sofie kan du fange på sofie.lowengren@getaccept.com 
sla business card
Sofie Larsen
Office Hero, Danmark

Sofie kan du fange på sofie.larsen@getaccept.com

kla business card
Karl Leger
SALES DEVELOPMENT REPREPSENTATIVE, MALMØ
Karl fanger du på karl.leger@getaccept.com 
rja business card
Rami Wright Jardak
Account executive, Norge
Rami fanger du på rami.jardak@getaccept.com 
ac business card
Anne-Charlotte Sanchez
ACCOUNT EXECUTIVE, FRANCE
Anne-Charlotte kan du fange på anne.charlotte.sanchez@getaccept.com 
han business card
Hanna Nilsson
DIGITAL MARKETER, MALMØ
Hanna kan du fange på hanna.nilsson@getaccept.com
aek business
Anton Ekman
REGIONAL SALES DIRECTOR, MALMØ
Anton fanger du på anton.ekman@getaccept.com 
you-questionmark
Du?
INTERNSHIP

Vi ved at der sidder mange kloge hoveder ude på skolebænkene og derfor tager vi glædeligt imod dig, der søger en praktikplads inden for salg eller marketing. Det er bare at fange os på hej@@emailprotect

business card fst
Felix Stefansson
ACCOUNT EXECUTIVE, STOCKHOLM
Felix kan du fange på felix.stefansson@getaccept.com
business card ims
Ivana Marisol Silva
ACCOUNT EXECUTIVE, NORGE

Marisol kan du fange på marisol.silva@getaccept.com

business card mga
Mattias Green Adamsen
ACCOUNT EXECUTIVE, DANMARK
Mattias fanger du på mattias.adamsen@getaccept.com
business card rdb
Rhett Desmond Butler
MACHINE LEARNING SPECIALIST & DEVELOPER, MALMØ
Rhett fanger du på rhett.butler@getaccept.com
business card nsi
Natalie Siggesson
SALES DEVELOPMENT REPREPSENTATIVE, STOCKHOLM
Natalie kan du fange på natalie.siggesson@getaccept.com
business card afa
Adam Farstad
CUSTOMER SUCCESS MANAGER, NORGE

Adam kan du fange på adam.farstad@getaccept.com

business card bka
Bo Kallehauge
BUSINESS DEVELOPMENT REPRESENTATIVE, DANMARK
Bo fanger du på bo.kallehauge@getaccept.com
business card rac
Rasmus Amdi Carlsen
ACCOUNT EXECUTIVE, DANMARK
Rasmus fanger du på rasmus.carlsen@getaccept.com
table with map and laptop

Måske kan vi ikke forandre hele verden - men vi kan i hvert fald være med til at ændre din!

Vi altid på jagt efter personer som har GetAccepts DNA i blodet. Tjek vores ledige stillinger eller send en uopfordret ansøgning. Måske er du vores nye superhelt?

Vis ledige stillinger!

Blog, nyheder og begivenheder

Der sker altid noget nyt hos os. Er du ivrig efter at læse inspirerende blogindlæg, se et af vores webinarer eller måske møde os på et arrangement? Så er det lige her du skal læse med. Vi har en blanding af svenske, engelske og danske blogindlæg, som gennemsnitligt tager omkring 5 minutter at læse.

Vores venner og partnere

Hvad ville vi være uden vores venner, kunder og partnere?

Lime black logo
Preem black logo
Portsgroup-black-logo
Upsales black logo
Actic black logo
Hubspot black logo
Berners black logo
Vainu black logo
Pipedrive black logo
Salesforce black logo

Lær os bedre at kende

Vi synes at gode relationer er noget af det vigtigste der findes, og vi håber du synes det samme. Derfor deler vi gerne en god historie eller anekdote og hører også gerne dine.

Gå aldrig glip af en nyhed

Spørg - og vi svarer!